Hizmetlerimiz

Check Up (Genel Kontrol)

Araç Check Up hizmeti, konforlu ve güvenli bir sürüşü garanti altına almak için yaptırılması gereken genel araç kontrolüdür. Genel oto kontrollerinde aracınız bujilerinden, filtre ve sileceklerine kadar genel bir incelemeden geçer.

Bakım

Aloğlu Servis'de periyodik bakım, aracınızın bakım zamanı geldiğinde motor yağı, filtreler ve gerekli diğer parçaların değişim işlemlerini kapsar. Periyodik bakımların yanı sıra Ağır Bakımlarınızı da Aloğlu Servis'lerde yaptırabilirsiniz.

Egzos Servisi

Aloğlu Servis Egzos Servisi, aracınızdaki Egzos sistemi ve bileşenlerinin arıza tespitini, bakımını, tamirin ve değişimini sağlar. Aynı zamanda Egzos Muayenenizi de Aloğlu Servis'de yaptırabilirsiniz.

Motor Servisi

Aloğlu Servis'lerinde yüksek teknoloji ürünü cihazları ve uzman teknisyenler aracılığıyla motor servisi, motor arıza tespiti, motor revizyonu, üst blok değişimi, silindir değişimi gibi konularda destek alabilirsiniz.

Fren Servisi

Aloğlu Servis Fren Servisi ile aracınızın fren disk, fren balataları, ABS, ASR, ESP gibi sistemlerin kontrolü, bakımı ve tamiri, uzmanlaşmış teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. fren servis tamiri ile güvenli bir sürüş deneyimi yaşarsınız.

AMG Paket

Aloğlu Servis aracınızın mevcut sınıfına uygun olarak orjinal ekipmanlarla AMG sınıfına dönüştürme hizmeti vermekteyiz.

Mekanik Sistem Onarımları

Aracınızın mekanik sistemi, araç hareketi için gerekli olan bütün mekanik parçalardan oluşur. Aloğlu Servis Mekanik Sistem Onarımı hizmetimizde, aracınızı oluşturan bütün mekanik aksamların uzmanlaşmış teknisyenler tarafından kontrolü, bakımı, tamiri ve değişimi yaptırılır.

Cam Hizmeti

Aloğlu Servis Cam Hizmetlerimizde, otomobilinizin ön cam, yan cam, arka cam gibi parçaların kontrolü, tamiri ve değişimi uzman teknisyenler tarafından yapılır. Araç güvenliğini üst seviyede tutarak, konforlu bir sürüşe katkıda bulunur.

Aydınlatma Servisi

Lamba kontrolleri, otomobilinizdeki aydınlatma sisteminizi oluşturan park, sinyal, ön far, arka stop gibi unsurları görüş kalitenizi üst seviyede tutabilmek için kontrol eder. Ampul ve lamba değişimlerinizi Aloğlu Servis'lerimizde yaptırabilirsiniz.

Lastik Servisi

Aloğlu Servis Lastik Servisi, aracınızın yol ile temasını sağlayan lastiklerinizin kontrolü, tamiri ve değişimi konusunda uzman teknisyenler ile size sürekli bir destek sağlar. Lastik patlağı veya jant yamukluğu gibi birçok konuda hızlı ve güvenilir çözümler sunar.

Isıtma Sistemi ve Klima Servisi

Aracınızdaki kalorifer sistemi ve klima, tüm hava koşullarında size konforlu bir sürüş deneyimi yaşatmak için çalışır. Aloğlu Servis'lerde Isıtma Sistemi ve Klima bakımı ile araç klima gazı değişimi, oto havalandırma bakımı gibi hizmetler alabilirsiniz.

Yol Yardımı

Aloğlu Servis Yol Yardımı, yolda kalan veya sürüş esnasında arızalanan aracınıza en hızlı ve güvenli yol yardımını sağlar. Araç kurtarma hizmeti, oto çekici hizmeti ve araç tamiri gibi birçok hizmet güvencesi ile sağlanır.

Vale Hizmeti

Aloğlu Servis Vale hizmeti ile, aracınız kapınızın önünden teslim alınır, servis noktalarımıza götürülür ve servis işleminden sonra adresinize geri getirilir. Türkiye'nin dört bir yanındaki Aloğlu Servis'lerde Vale servisimizden yararlanabilirsiniz.